subterra

As You Are
Come

מי אנחנו?

קבוצת מועדוני סאבטרה נוסדה בשנת 2015 מתוך הכרות עמוקה עם עולם האימון הגופני ושיטות העבודה שלנו מתבססות על ניסיון של שנים בתחום בדגש על אימונים פונקציונליים, יוגה ופילאטיס. אנו לא מאמנים בגימיקים אלא בעבודה קבוצתית, מקצועית וללא קיצורי דרך. הצוות המקצועי שלנו מגוון ורחב, בעל ניסיון רב, שמגיע עם מלא וייב איכותי ועם כוונה אמיתית לקחת אותכם לשיאים חדשים. אנו מאמינים בעבודה קבוצתית מודרכת עם מערכת שעות עשירה ומגוונת.הסאבטרה הוא בית טוב לאימונים מעולים!

מה היתרונות שלנו?

בטיחות – פחות פציעות

באימון הפונקציונלי, גם האימונים שמבצועים עם התנגדות משקלים, יבוצעו בהדרגתיות ועצימות נמוכה, מתוך שאיפה ליצור עבודת כוח איכותית ובריאה. ההקפדה על מתיחות, תרגילים מחזקים ומייצבים באימונים היא בעדיפות הגבוהה ביותר. תרגילים רבים מבוצעים עם משקל הגוף כגורם ההתנגדות, כתוצאה מכך יורד העומס על המפרקים. כל הגורמים האלה, ממקמים את האימון הפונקציונלי הרבה לפני תחומי אימון אחרים בכל הנוגע למניעת הפציעות.

מהירות – חסכון בזמן

אין דבר יקר מהזמן שלכם. אם אתם אנשים עסוקים, שמרגישים שכושר עלול לפגוע לכם בקריירה או בחיי המשפחה, תופתעו לגלות שגם בזמני אימון קצרים, אפשר להגיע לתוצאות נהדרות. שיטת האימון, מבוססת על עבודה רציפה עם מנוחות קצרות. בזכות עקרון זה, האימון אמנם הופך מאתגר יותר, אבל הזמן, הסיבולת וההנאה מהאימון שווים את הכל.

עבודה בקבוצות קטנות

אימונים בקבוצות קטנות הינו תנאי הכרחי בתפיסה שלנו וזאת כדי שמאמן יוכל לעבור בינכם ולתקן במידת הצורך וזאת כדי לשפר אותכם ככל שניתן.

מציאותי – עבודה שמכינה אותך למציאות

התנועה באימונים מתבססת על תנועות טבעיות לגוף האדם, כאלה שמחקות את מה שאנו עושים במציאות. העובדה שיש מתאמנים בתחומים אחרים שמסוגלים להרים משקלים כבדים באימונים, אבל פעולות פשוטות מהיום-יום כמו ספונג'ה או משחק עם הכלב גורמות להם לכאבי גב היא אבסורדית. בתחום האימונים הפונקציונליים, פועלים על פי עקרון של אורח חיים בריא ומאושר, לפניי הכל. מסיבות אלה האימונים שלכם יתאימו למציאות שבה אנו חיים, תרגישו שיפור גם בזמן שאתם סוחבים את הקניות מהרכב.

מחירון


לתיאום אימון ניסיון

חודשי


450
חודשי

בסיסי


350
חודשי

פופולרי

כרטיסיית 10 כניסות


620
ל-10 כניסות

חודשי


450
חודשי

בסיסי


350
חודשי

פופולרי

לתיאום אימון ניסיון

כרטיסיית 10 כניסות


620
ל-10 כניסות

צוות המאמנים

הכירו את הצוות

בר ויסבוך

מאמנת כושר ובעלת תואר ראשון במדעי התזונה.

דניאל רוזן

בת 27 מהצפון הישן, מאמנת כבר מעל ל-7 שנים.

ניצן בן שבת

מבחינתי להיות מאמן זו שליחות!

ניב גרינבלט


הדר ווליניץ

מדריכת פילאטיס מזרן, מכשירים, פאוור פילאטיס, בר פילאטיס

יובל רייש

נחשפתי לעולם הפילאטיס במהלך שיקום מניתוח שעברתי בילדות . מהר מאוד התמכרתי לשיטה שריפאה אותי והחלטתי שאני רוצה להעביר את המתנה הזו הלאה!

סוגי האימונים

YOGA

השילוב של שיעורי יוגה בתוכנית האימונים הוא קריטי לעבודה שלמה על הכושר הגופני. היוגה תעזור לנו להתאושש בין האימונים וכמובן למנוע פציעות!

PILATES REFORMER

אימון הרצועות הוא למעשה אימון פונקציונאלי לכל דבר אשר שם דגש בעבודה סופר מגוונת אשר עושה שימוש ברצועות הנהדרות האלו. אימון זורם יותר ונמצא ברמה טכנית בסיסית אשר עוזר לביצוע ממושך של התרגילים תוך התאמה מירבית לכל רמת כושר.

Power

אימון כח סופר איכותי ומגוון העובד באופן ממוקד על מרכיבי הכח בגוף. באימון הזה נכנס לעומק של מרכיבי הכח בתרגילים שונים ומגוונים. עבודה על כל הגוף בקבוצה מצומצמת יותר שמטיבה עם יחס החניכה ומאפשרת שיפור גדול בטכניקה.

barre

האימון המתקדם של המועדון, מיועד לאלו הנמצאים ברמת הכרות טובה עם התרגילים והדרישות הטכניות. אימון חזק, עצים שלוקח את העבודה לעומק ולרוחב בכל הנוגע לעצימות האימון.

FUNCTIONAL

אימון הדגל שלנו, הסיבה שלשמו בנינו את המועדון.
עבודה רחבה על כלל מרכיבי הכושר בדגש על סבולת וכח. אימון מגוון ודינאמי המתאים לכל רמות הכושר.

RUN

אימון הדגל שלנו, הסיבה שלשמו בנינו את המועדון.
אימוני ריצה מעולים המשלבים עבודה על טכניקת הריצה, אינטרוולים, עליות ועוד… האימונים מלווים בתוכנית שבועית ומיועדים לכל הרמות

PILATES

פילאטיס מזרן זוהי שיטה נהדרת לעבוד על שרירי ליבה עמוקים, רצפת אגן, יציבה ועוד מרכיבים שונים אשר יעזרו לנו למנוע פציעות ולהרגיש נהדר

CALISTENICS

קליסטניקס הינו שיטת אימון לפיתוח כוח שהדגש הוא עבודת משקל גוף. הרבה מכירים את זה בתור "street workout" ומאוד קרוב למשפחת הג'ימנסטיק.
באימונים הללו נעבוד על תרגילי מתח, מקבילים, שכיבות שמיכה ונגיע גם לתרגילים מורכבים יותר כמו עמידות ידיים, עליות כוח ועוד.

סניפים

ראול וולנברג

אלכסנדר ינאי

נורדאו

צרו קשר

כתובת הסניפים

אלכסנדר ינאי 1 | נורדו 103 | ראול וולנברג 24