סוגי האימונים

YOGA

השילוב של שיעורי יוגה בתוכנית האימונים הוא קריטי לעבודה שלמה על הכושר הגופני. היוגה תעזור לנו להתאושש בין האימונים וכמובן למנוע פציעות!

PILATES REFORMER

אימון הרצועות הוא למעשה אימון פונקציונאלי לכל דבר אשר שם דגש בעבודה סופר מגוונת אשר עושה שימוש ברצועות הנהדרות האלו. אימון זורם יותר ונמצא ברמה טכנית בסיסית אשר עוזר לביצוע ממושך של התרגילים תוך התאמה מירבית לכל רמת כושר.

Power

אימון כח סופר איכותי ומגוון העובד באופן ממוקד על מרכיבי הכח בגוף. באימון הזה נכנס לעומק של מרכיבי הכח בתרגילים שונים ומגוונים. עבודה על כל הגוף בקבוצה מצומצמת יותר שמטיבה עם יחס החניכה ומאפשרת שיפור גדול בטכניקה.

barre

האימון המתקדם של המועדון, מיועד לאלו הנמצאים ברמת הכרות טובה עם התרגילים והדרישות הטכניות. אימון חזק, עצים שלוקח את העבודה לעומק ולרוחב בכל הנוגע לעצימות האימון.

FUNCTIONAL

אימון הדגל שלנו, הסיבה שלשמו בנינו את המועדון.
עבודה רחבה על כלל מרכיבי הכושר בדגש על סבולת וכח. אימון מגוון ודינאמי המתאים לכל רמות הכושר.

RUN

אימון הדגל שלנו, הסיבה שלשמו בנינו את המועדון.
אימוני ריצה מעולים המשלבים עבודה על טכניקת הריצה, אינטרוולים, עליות ועוד… האימונים מלווים בתוכנית שבועית ומיועדים לכל הרמות

PILATES

פילאטיס מזרן זוהי שיטה נהדרת לעבוד על שרירי ליבה עמוקים, רצפת אגן, יציבה ועוד מרכיבים שונים אשר יעזרו לנו למנוע פציעות ולהרגיש נהדר

CALISTENICS

קליסטניקס הינו שיטת אימון לפיתוח כוח שהדגש הוא עבודת משקל גוף. הרבה מכירים את זה בתור "street workout" ומאוד קרוב למשפחת הג'ימנסטיק.
באימונים הללו נעבוד על תרגילי מתח, מקבילים, שכיבות שמיכה ונגיע גם לתרגילים מורכבים יותר כמו עמידות ידיים, עליות כוח ועוד.