סניף נורדאו

צוות המאמנים

ליאל פייר

פילאטיס מכשירים ואימון בר

איילה לויט

אני איילה לויט מאמנת Barre פילאטיס אימונים פונקציונאלים וספיניג בעלת המותג והאקדמיה לאימוני בר Barre Studio

שרון אבידר

היי אני שרון אבידר בת 25 מדריכת כושר, מדריכת פילאטיס מזרן מכשירים ובר וסטודנטית למדעי התזונה. עולם התנועה והספורט היה מאז ומתמיד חלק בלתי נפרד ממני .זו התשוקה שלי,השפה הכי טבעית לי מאז שזוכרת את עצמי. לשיטת הפילאטיס הגעתי דרך עולם הבלט בעקבות חלק מאימוני איכות שנוספו לנו כרקדניות. כשסיימתי את התיכון התגייסתי להיות מדריכת כושר קרבי, שם התאהבתי בעולם ההדרכה והיה לי ברור שבסיום השירות אעשה קורס מדריכות פילאטיס ואמשיך את דרכי בה.

רוני אוסדון

מדריכת פילאטיס מזרן מכשירים ואימונים פונקציונאליים משלבת באימונים את עקרונות השיטה וגם טיפה מהעולם הפונקציונאלי מתוך אמונה שזו הדרך האולטימטיבית להתחזק

יובל רייש

נחשפתי לעולם הפילאטיס במהלך שיקום מניתוח שעברתי בילדות . מהר מאוד התמכרתי לשיטה שריפאה אותי והחלטתי שאני רוצה להעביר את המתנה הזו הלאה!

מאי קמפינסקי

מאי בת 26, בוגרת תואר לפיזיותרפיה ומורה לפילאטיס מכשירים ומזרן כ4 שנים. מאמינה שתנועה מרפאת:) השיעורים איתי מאתגרים ודינמיים, עם דגש על טכניקה נכונה, מנחים מדוייקים והרבה יחס אישי.

האימונים שלנו

barre

מדובר באימון FULL BODY המשלב בתוכו עבודת חיזוק, כוח וסיבולת אנארובית לצד תנועות ומנחים מעולם הבלט והפילאטיס. אימון הבר מורכב מעבודת ידיים חזקה עם משקולות, כוח וסיבולת אנארובית לצד תנועות ומנחים מעולם הבלט והפילאטיס. אימון הבר מורכב מעבודת ידיים חזקה עם משקולות, עבודת רגליים וישבן המתבצעים בשילוב אביזרים נלווים. סביב האימון גם מבצעים עבודת מזרן על שרירי הבטן והליבה. באימון עובדים על קבוצות שרירים באופן מעמיק ובחזרתיות על מנת להשיג תוצאות טובות.

barre

pilates

פילאטיס מזרן זוהי שיטה נהדרת לעבוד על שרירי ליבה עמוקים, רצפת אגן, יציבה ועוד מרכיבים שונים אשר יעזרו לנו למנוע פציעות ולהרגיש נהדר

pilates

pilates-reformer

מכשירי הפילאטיס בנויים על עקרון של התנגדות קפיצית המאפשרת שליטה בעומסים וברמת הקושי. המכשירים נבנו כך שהעומס על השריר אינו ישיר ובכך מתאפשרת עבודה על הארכה וחיזוק השריר. רוב התרגילים מתבצעים בשכיבה או ישיבה ובחלק מהאימונים ישולבו אלמנטים מפילאטיס מזרן הקלאסי. כל מי שרוצה להתחזק, להתחטב ולהתגמש- זה האימון עבורו

pilates-reformer

yoga

השילוב של שיעורי יוגה בתוכנית האימונים הוא קריטי לעבודה שלמה על הכושר הגופני. היוגה תעזור לנו להתאושש בין האימונים וכמובן למנוע פציעות!

yoga

מחירון

כרטיסיית היכרות - 3 כניסות

120
  •  

מנוי 8 כניסות

460
  •  

כרטיסיה 10 כניסות

750
  •  

מנוי 12 כניסות

520
  •  
פופולרי

כרטיסיית 20 כניסות

1300
  •  
פופולרי

כרטיסיית 30 כניסות

1800
  •  

גלריית תמונות